Телефон: (044) 587-52-79 Факс: (044) 500-40-23

Мобільні стелажні системи

Пропонуємо до вашої уваги металеві пересувні стелажі для книгосховищ.

6 7
8 9

 

Пересувні стелажі дозволяють максимально впорядкувати документи. Крім того, мобільні стелажі дають можливість більш компактно розмістити папери та інші робочі матеріали, тому що вони дозволяють звільнити від 50 до 75% площі приміщення.

Пересувна платформа стелажу є збірною конструкцією з використанням болтових з’єднань. Конструкцію встановлено на металеві направляючі, які змонтовано на підлозі. На пересувній платформі встановлюється універсальний стелаж. Конструкція додається спеціалізованими кріпленнями та розтяжками, щоб забезпечити гарантовану жорсткість та міцність. Пересувні секції стелажів за допомогою ручного приводу вільно пересуваються по направляючих, що забезпечує вільний доступ до потрібних полок.

Пропозиція розраховується на підставі замірів або поетажного плану приміщення.

 Додаткове обладнання

Додатково встановлювати
              фальшпол
Візок для перевезення Підставка
1 1 1 2 1 3
Обмежувач міжполосний Роздільник поперечний Висувна полиця
1 4 1 5  1 6 

 

Газетні накопичувачі використовуються для зберігання періодичних видань (газет, журналів) різних форматів.

2 1Газетний накопичувач може бути змонтований на базі стаціонарних (а в разі потреби і пересувних) металевих стелажів. Рівень може бути виготовлений у вигляді висувної полиці (на фото) або ящика. На торці полиці встановлюється одна або кілька ідентифікаційних табличок. Використовуються направляючі повного висунення.

  

 

 

 

 

 

 

Стелажна конструкція з полицями і висувними ящиками створена на базі стаціонарних стелажів із суцільною стійкою.2 2 

Усередині ящиків - роздільники. Направляючі ящиків - повного висунення. На лицьовій частині секцій стелажів закріплені рами жорсткості. На рамах монтуються розпашні двері, що закривають кожну секцію стелажу. Задня суцільна стінка служить додатковим елементом жорсткості і, після установки дверей, перешкоджає доступу до збережених матеріалів.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH