Телефон: (044) 587-52-79 Факс: (044) 500-40-23

Стаціонарні стелажні системи

Пропонуємо до вашої уваги стаціонарні стелажні системи.

1 2 

Універсальний поличний стелаж (УПС) - тип конструкції стелажа, коли полка спирається на несучі планки, розташовані по периметру "чотирьохногої" конструкції. Роль "ніг" виконують стійки. Бічні пари стійок утворюють несучу вертикальну раму. Іншими словами така конструкція називається "етажерка", так як полки її подібні поверхах будівлі. Рама стелажів деяких виробників може бути єдиною для двох стелажів які стоять поруч (суміжна).


Використовуючи наші універсальні поличні стелажі Ви значно економите площу.


При використанні стелажів УПС в бібліотеках і архівах, там, де вони стоять модулями, в рядах, використовується весь простір ряду, так як від кінця першої полиці, до початку другої всього 2 міліметри. Якщо ж використовувати системи з суміжними рамами, то втрачається відстань, зайнята самою рамою, а це не менше 3-5 сантиметрів. Не багато? Можливо. Однак, в ряді з 10 модулів це до 0,5 метра втрат. Якщо модуль має навіть 5 полиць (а в бібліотеках їх часто 7), то Ваші втрати складуть до 2-2,5 метрів в одному ряду. А таких рядів може бути, наприклад, 20, а може і 50 ... Проста арифметика. Погодьтеся, в умовах сучасного подорожчання оренди приміщень - це суттєво.


Особливістю стелажів УПС, які виробляє наша компанія, є те, що вони витримують досить високе вертикальне статичне навантаження. Це означає: коли маса Вашого вантажу діє перпендикулярно Землі, то деталі стелажа мають високу опірність. Тобто при відносно мінімальних матеріалозатратах (стелажі дуже легкі в порівнянні зі зварними конструкціями) витримують велику вагу. Ця перевага з іншого боку має один не настільки істотний, але недолік, а саме, такі конструкції погано тримають горизонтальне навантаження. Простіше кажучи, якщо сильно в'їхати в стелаж навантаженим візком, то стійка може деформуватися.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH